top of page
why-us-banner_3x.png

נעים להכיר,
אנחנו pocoz

אנחנו עוזרים לארגונים וקהילות להגיע לייעוד שלהם.

החזון שלנו

טל שפר, המייסד והמנכ"ל שלנו, הוא מוותיקי תעשיית ההייטק, עם כ-30 שנות ניסיון בתפקידים טכניים בכירים (CTO, מנהל פיתוח, מנהל חדשנות) במגוון חברות בארץ ובחו"ל. עם השנים, הוא הפך למומחה בפיתוח טכנולוגיות חדשות ומוצרים מורכבים, שהוטמעו בארגוני ענק ברחבי העולם.

לפני מספר שנים הוא עזב את תפקידו כ-CTO של Skybox Security כדי להגשים חלום ולהקים את pocoz. הוא רתם אליו צוות מוכשר, שמאמין באותה מטרה וככה יצאנו לדרך. 

 

מאז, אנחנו עושים את כל מה שביכולתנו כדי להפוך את שיתוף הציבור לתהליך קל, פשוט וממש, ממש משתלם - גם לארגונים וגם לקהילות.

למרות שהעולם שלנו משתנה ומשתכלל כל הזמן, אנשים נשארים אנשים. יש להם חלומות, שאיפות, מניעים וצרכים. כשאנחנו רוצים לייצר שינוי אנחנו חייבים לדבר איתם, להקשיב להם, להבין אותם ולהתחשב בדעתם. זה לא עניין פשוט לביצוע גם בקבוצות קטנות, אבל נהיה הרבה יותר מסובך כשמדובר בקהילות גדולות.

 

זו הסיבה שהקמנו את pocoz, פלטפורמה אינטרנטית עם סט כלים שכל ארגון צריך כדי להכיר את חברי הקהילה שלו, לנהל איתם דיאלוג, לשתף אותם, ללמוד מהם, ולהשיג איתם ביחד מטרות משותפות.

about-1_3x.png
tal_3x.png

טל שפר

מייסד ומנכ"ל

fill-11-copy-8_3x.png
הצוות שלנו

pocoz היא קודם כל האנשים, כל אחד לבד ובמיוחד כצוות - מקצועיים, יצירתיים, מאמינים במטרה המשותפת וגאים בהזדמנות להשפיע באופן חיובי על החברה שבה אנחנו חיים - אנחנו כאן כדי להוביל את השינוי בשביל הלקוחות שלנו.

roni_flipped.jpg
about-2_3x.png
about-3_3x.png
about-4_3x.png

רוני בן זיקרי

מנהלת פרויקטים

fill-11-copy-8_3x.png
about-5_3x.png
yael_3x.png

יעל בריק

מנהלת תחום לקוחות

fill-11-copy-8_3x.png
sefy.png
fill-11-copy-8_3x.png

מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות

ספי אופיר

values-back_3x.png
fill-5-copy-4_3x.png

מה מנחה אותנו בעשיה היומיומית

הערכים שלנו
קהילתיות

בני אדם נמשכים לחיי קהילה - זה טבוע בנו
קהילות הן מבנה חברתי חזק ומגוון להפליא. הן יכולות להיות קטנות או גדולות, קבועות או זמניות, סגורות או פתוחות. בשורה התחתונה - כולנו יצורים חברתיים, וקשר עם בני אדם אחרים הופך אותנו למאושרים יותר.
קהילות נמצאות במרכז העשייה של pocoz. המוצר קיים למענן, והוא תוכנן כך שיחזק אותן, יעודד אותן להיווצר ויאפשר לאנשים שמרכיבים אותן לעבוד ביחד למען מטרות משותפות.

tri-1_3x.png
מייצרים שינוי

למה להתאמץ? כי זה באמת עובד

pocoz מעצימה את חברי הקהילה - וחשוב מאוד שהם ידעו את זה. אחרי לא מעט אכזבות, הרבה חברים מתקשים להאמין ששיתוף ציבור אמיתי קיים. ואם הם לא יאמינו שתהיה להם השפעה, הם גם לא יקדישו את הזמן שלהם למעורבות והשתתפות בהחלטות.

לכן, חשוב שנגרום למשתמשים להרגיש שלפעילות שלהם ב-pocoz יש השפעה אמיתית. אם נייצר אצלם תחושת מסוגלות וכוח, הם ירצו לחזור גם בהחלטה הבאה.

tri-3_3x.png
כיף

מהו שיתוף ציבור בלי הציבור
כדי להשיג את מטרת העל של הארגון, הוא צריך למשוך אליו בהצלחה את החברים בו. אם המעורבות הקהילתית וההשתתפות בדיונים יהיו משעממות או מעיקות, חברי הקהילה יוותרו על התענוג וישארו בחוץ - ממש כמו שקורה היום.
אם נתבל את העשייה בהתרגשות וכיף, נוכל להפוך את הביקור ב-pocoz למלהיב ומעניין יותר עבור המשתמשים, ואפילו יותר מזה: לגרום להם להמליץ על החוויה לאחרים ולחזור שוב בהחלטה הבאה.

tri-5_3x.png
פשטות

לשמירה על פשטות יש הרבה יתרונות
מוצרים פשוטים הם נגישים יותר וקלים יותר לשימוש. לכן, הם גם פתוחים וזמינים ליותר אנשים: גם למי שבקיא בשימוש בטכנולוגיה, וגם למי שמקליד באצבע אחת. גם לאלו שמדברים עברית שוטפת, וגם לאלו שעלו לארץ לפני שנה. הפשטות ממוטטת מחסומים ומגדילה את הסיכוי לשיתוף ציבור אצל אוכלוסיות מגוונות.

tri-2_3x.png
שקיפות

חשובה במיוחד בתהליכים של שיתוף ציבור
כדי ששיתוף ציבור יעבוד, אנשים צריכים להשקיע זמן ומאמץ כדי לקחת חלק בקבלת ההחלטות. הם לא יעשו את זה אם לא ידעו שההשפעה שלהם תהיה אמיתית ושלקול שלהם יש משמעות. 
שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב בתהליך, היא הדרך לרתום את חברי הקהילה לעשייה המשותפת.

tri-4_3x.png
group-37_3x.png

״אני מאמין ששיתוף ציבור אמיתי יכול לשנות את החיים של כולנו לטובה״

טל שפר, מייסד

bottom of page